Лампи побутові LECTRIS | Інтернет-магазин Vestum.ua

Лампи побутові LECTRIS


Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

У сучасному суспільстві практично неможливо обійтися без електрики: різні електроприлади щодня спрощують нам життя, економлять час. Але і в цьому є свої мінуси: за електроенергію доводиться платити досить-таки чималі гроші. Як заощадити? Використовувати енергоекономні пристрої для будинку.

Одним з кращих рішень є Led лампи. Чому використання даних джерел світла стало світовим трендом? Все просто:

Безпека

Мало хто замислюється, як вибір джерела світла для будинку може вплинути на здоров'я кожного, хто в ньому живе. Завдяки світлодіодним ламам про це турбуватися не доведеться. Вони не містять ртуті, як, наприклад, люмінесцентні лампи. І якщо навіть розіб'ються, не принесуть шкоди. Вони не випромінюють ультрафіолетового випромінювання.

Важливим також є відсутність пульсацій. Мерехтіння ламп неможливо розгледіти неозброєним поглядом, але воно може завдати шкоди нашому здоров'ю. (Переконатися в тому, що лампа розжарювання або люмінесцентна лампа мерехтить легко. Для цього всього лише наведіть на працюючий пристрій камеру телефону або звичайну камеру). На відміну від ламп розжарювання і економок, Led лампи не несуть шкоди вашому зору і нервовій системі. Купивши світлодіодну лампу, ви подбаєте про здоров'я всіх оточуючих.

Простота у використанні

Область застосування світлодіодних ламп досить великий і з кожним днем ​​зростає, адже вони не гріють повітря навколо, на відміну від інших видів ламп. Це дозволяє використовувати їх практично в будь-яких конструкціях, з будь-якими люстрами або світильниками. Низьке виділення тепла робить їх справді пожежобезпечними. В інтернеті можна знайти багато цікавих ідей з оформлення кімнат з використанням даних пристроїв. А купити світлодіодну лампу можна в будь-якому магазині, де продається світлотехніка або замовити в інтернеті.

Відсутність чутливості до перепадів напруги і температури дозволяє використовувати лампи в будь-яких приміщеннях. Це важливо, адже в Україні, як і в енергомережах багатьох інших країн, перепади напруги - часте явище.

Завдяки продуманій конструкції, такі лампи більш міцні. Важливою перевагою світлодіодних ламп є їх екологічність. Це спрощує утилізацію ламп. Коли пристрій виходить з ладу, його можна просто викинути в смітник. Тих, кого турбує забруднення навколишнього середовища, купують Led лампи.

Економічність

Багато хто віддає перевагу люмінесцентним лампам, так як вважається, що вони - самі економні. Це поширена помилка призводить до того, що люди ведуться на більш низьку ціну і обіцянку виробників заощадити, а насправді економія вельми незначна і лампа просто не виправдовує покладені на неї надії.

Інша справа - покупка Led ламп. Вони більш енергоефективні: виділяють в півтора рази більше світла, ніж економки, при споживанні однакової кількості електроенергії.

Світлодіодні лампи прослужать вам набагато більше будь-яких інших. В іншому випадку, на них виробники дають тривалу гарантію, завдяки якій можна замінити вийшовший з ладу пристрій на новий. Так, наприклад, на світлодіодні лампи Vestum виробник дає гарантію 2 роки. Купити світлодіодну лампу Vestum можна в інтернет-магазині, не виходячи з дому.

Купуючи світлодіодні лампи сьогодні - ви економите завтра і, до того ж, дбаєте про здоров'я вашої сім'ї.


Copyright © 2021 vestum